BIO SAM NA SAMRTI,NA DIJALIZI,I OVO DRVO ME PODIGLO IZ MRTVIH,DOKTORI NISU VJEROVALI,100 % DJELUJE,A NIJE SKUPO
Milorad iz Orašja nam piše: Operisao sam maligni tumor srži bubrega, tako da sam ostao bez jednog bubrega, drugi je radio samo 40 %, uz konstantnu krv u mokraći, što vidim nije rijetkost među vašim čitateljima.
Doktori su mi rekli da moram na dijalizu da bih izbacio toksične tvari iz organizma koje preostali bubreg nije mogao, dok se ne popravi stanje ako se ne popravi ide na listu čekanja za transplataciju a to bi značilo i moju smrt.
Čuo sam za priču o drvetu koje je najbolje za slabost bubrega, organizma, mokraćnih kanala, krvi,pa sam isto i našao veoma je jeftino dvije marke (1 euro) vrećica nasjeckanih grančica.
Riječ je o drvetu rujevini.
Trebaju biti od punog kvalitetnog drveta, posječene sa zdravog drveta, punog soka, tako da grančice zadrže taj sok i kad osušite iste možete dobiti kvalitetan crvenkasto crno obojen čaj, koji je toliko jak da isprlja svaku posudu i oporavlja organizam za par dana.
Izvor: biljnekapi.info
BONUS TEKST
Rujevina je rasprostranjena na području južne Europe, zapadne i središnje Azije. Obično raste na sunčanim do polusvjetlim, toplim mjestima, na suhim tlima, u listopadnim šumama i šikarama sve do 1600 m nadmorske visine. Zbog dobro razgranatog korijena dobro veže tlo.
Rujevina (lat. Cotinus), manji biljni rod iz porodice rujevki, kojemu pripada 7 priznatih vrsta uresnog grmlja i drveća.
Latinsko ime roda koristi još Plinije za jedan grm od kojeg se dobiva ljubičasta boja. U Hrvatskoj je poznata obična rujevina ili obični ruj C. coggygria, ljekovita vrsta raširena po Europi i na istok sve do Kine. Rujevina je i otrovna, izaziva povraćanje i proljeve.